Şifreyi yenile

Arama sonuçlarınız
27/05/2021

Fethiye Tatil ve Fethiye Tatil Paketleri

Fethiye’de Tatil

Uygun fiyatlarla ve ön ödeme kolaylıkları ile Fethiye Paket Tatilinizi bugün alın. Türkiye’nin ve dünyanın tercih ettiği en önemli gözde tatil merkezlerinden birisi olan Fethiye, deniz, kum, güneş, kumsalları ile tüm yerli ve yabancı turistleri kendine çekmektedir.
Muğla ilinde bulunan bu gözde tatil merkezi yaz sezonu ve kış sezonu turizminde oldukça ilerleme kaydetmiştir. Yaz aylarında kavurucu sıcakları ile ünlü olan bu ilçe, turkuaz mavisi denizlerinin önüne serilen altın sarısı kumsallarında sıra sıra dizilmiş rengarenk şezlongları ile siz tatilseverleri misafir etmektedir.  Denizde yüzerek ve kumsalda vakit geçirerek tüm yılın yorgunluğu atabilirsiniz. Ancak Fethiye’de tatil demek sadece deniz, kum, güneş demek değildir. Fethiye tatil yaparken neden tatilinize eğlence katmıyorsunuz? Fethiye’de adını sık sık duyduğunuz, resimlerini sık sık gördüğünüz tatil yerlerini ve tatil paketlerini denemiyorsunuz? Şimdi haydi gelin Fethiye’nin tatil yerlerine ve tatil paketlerine bakalım.

Fethiye Tatil Paketleri

Fethiye’de bilinen en önemli tatil yerlerinden birisi olan Ölüdeniz’de güneşlenmek, yüzmek, su sporları yapmak istemez misiniz? Ölüdeniz’in o berrak, durgun tuzlu suyunda yüzerken gökyüzünde süzülen paraşütleri belki görmüşsünüzdür. Evet işte o paraşüt, Babadağ’dan süzülen paraşüt.. Babadağ’ın en zirvesinden Ölüdeniz’in o muhteşem manzarasında yol alan Ölüdeniz Yamaç Paraşütü, Fethiye tatil paketlerinin içinde yer almaktadır. Fethiye doğa manzarasında size eşlik eden atlar ile düzenlenen Fethiye At Safari turu ve Jip Safari, Atv Safari Turu gibi Safari turları ile Fethiye’de tatilinizi eğlenceli, maceralı hale getirebilirsiniz. Bunun yanısıra su atlı dünyasını keşfetmek isterseniz Fethiye Tüplü Dalış sizleri beklemektedir. Tekne ile denizin üstünde yolculuk yapmak isterseniz 12 Adalar Tekne turunu veya Kelebek Vadisi tekne turunu tercih edebilirsiniz.

Birçok aktiviteye sahip olan Fethiye’ de bizimle konaklama için tercih ettiğiniz otele ait tatil paketlerinin içeriklerine bakıp, uygun fiyat Fethiye ekonomi tatil paketi, extreme tatil paketi, Fethiye mini tatil paketi, Fethiye Ölüdeniz tatil paketi, Fethiye balayı tatil paketi ve Fethiye Tatil Asya special tatil paketinin tadına varabilirsiniz. Haydi tatilinizde bu yıl ‘deniz, kum, güneş, şezlong’ sloganından kurtulun! Tatiliniz boyunca yeni tatil paketleri deneyin!

Kategori: Güncel Bilgiler
Paylaş

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.