Şifreyi yenile

Paket Tur İptal ve İade Koşulları

07/12/2022 ile DOLULUK

İPTAL VE İADE ŞARTLARI

Ön ödeme ile yapılan alışverişler hariç;

Son 30 günlük bildirim süresi aşılmadan yazılı olarak yapılan bildirimlerde katılımcıların yapmış olduğu alışverişlerine istinaden her türlü iptal ve iadelerde kişiler geçerli olan iptal nedenini belgeli ve yazılı olarak acentaya bildirmek durumundadır(kendisinin ya da 1.derece akrabasının başına gelebilecek ölüm, yaralanma, kaza, aktivite ve tatili icra edemeyeceğine dair sağlık durumları hamilelik ve benzeri.. Kişilerin eğitim hayatını etkilyen sınav tarih değişiklikleri ve benzeri durumlar) Bu durumda % 20 lik kısmında kesinti yapılarak geriye kalan % 80 lik kısmının iadesi belirlenen tarihte ödemeyi yapan kişi hesabına iadesi yapılır.(tüm bu istekler yazılı olarak rezervasyon yapan kişi tarafından bildirilmelidir.) Ön ödeme ile yapılan alışverişlerde geri iade yapılmaz. Kişiler isterlerse tarih değişikliği devir ve içeride saklı tutma hakkını kullanabilir.

-Herhangi bir sebeple ya da olağanüstü haller dahilinde acenta hizmeti yerine getirmeyecek olursa katılımcıların ödemiş oldukları ücretleri ilan edilen tarihte eksiksiz ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

– Standart paketin dışında tur eklemek veya çıkarmak isteyen misafilerin otele giriş yapmadan önce tarafımıza yazılı olarak info@tatilasya.com üzerinden iletmesi gerekmektedir. Aksi taktirde sözleşmede geçerli olan paket turlar geçerli sayılacak olup değişiklik veya tura katılım olmaması durumunda iade gerçekleşmeyecektir.

-Yamaç paraşütü yapacak olan misafirlerimizin satın alırken 100 kg sınırını aşmadığını, herhangi bir kalp veya tansiyon vb. hastalığının olmadığını taahhüt eder.

Hemen Arayın

Müşteri temsilcimiz sizi bilgilendirsin
+90 536 460 38 48